Tusze Drawno

Tusze Drawno

19 lutego, 2019 Wyłączono przez Szymon Majewski

Wśród najnowszych innowacji wpisanych na targ przez firmę Brother można zastąpić nową drukarkę przeznaczoną do druku bezpośredniego – Brother GTX. Jej ostatecznymi postaciami są bardzo duże tempo papieru i dość niewielkie koszty eksploatacji.

Tusze Mirosławiec

Producent postawił na całkiem nowoczesne rozwiązania w obszarze mechanizmu wydruku. Nowe głowice przemysłowe zostały dostosowane do umieszczania na tekstyliach. Mechanizm drukowania układa się z dwóch głowic drukujących, z których wszystka ma cztery kanały i 1680 dysz. Zwiększenie szerokości głowicy doprowadziło do poprawy szybkości drukowania.
System zamykania głowic na mokro

 

tusze

tusze

Drukarka Brother GTX ukazuje się tym, że biała głowica została postawiona przed głowicą CMYK, a drukowanie może rozgrywać się w poszczególnym przebiegu. Ułatwia to naprawdę tempo drukowania. Innym ciekawym wyjściem jest nowy system bezpieczeństwa głowicy przed zasychaniem atramentu na powierzchni głowicy. Ważnym wyjściem istnieje również cyrkulacja białego atramentu aktywna cały okres w porządku czuwania. Układ podawania atramentu jest przestrzegany przed usterką. Nawet po kilkudniowym przestoju w produkcji cyrkulacja atramentu przeciwdziała rozwarstwieniu atramentu w procesach sprawiających go do głowicy.

Zobacz również pieczątki Kołobrzeg

Niskie koszty eksploatacji

Cyrkulacja atramentu w zestawieniu z planem zamykania głowic na mokro zapewnia niższe koszty eksploatacji, ponieważ procesy uwalniania się zostały w wszyscy zautomatyzowane. Dla konserwatora zostaje niewiele pracy. Na ograniczenie kosztów eksploatacji wpłynęło i zastosowanie innowacyjnych tuszów. Tak jak wszystka nowoczesna technika, wygoda i nowoczesność tworzy swoją wartość, którą powinien zapłacić podczas jej zakupu.
Nowe atramenty Brother

Zobacz również Pożyczka Miloan

Wraz z inną drukarką Brother GTX pojawiły się nowe atramenty do Brother – atramenty wodne Innobella Textile. Ich formuła chemiczna zawiera pigmentowaną farbę przyznającą się większą gęstością. Nowe atramenty do drukarki tekstylnej ukazuje się niższą wartością i szerszą skalą kolorów zaś są bardziej pewne na spieranie. Atramenty wodne Brother Innobella Textile otrzymały też certyfikat firmy Oeko-Tex Eco-Passport potwierdzający zgodność z CPSIA.
Mocny konkurent HP i Epson

Wśród urządzeń detalicznych z serii panuje nieco wysoka konkurencja, gdzie oprócz Brothera mocno promują swoje atramentowe urządzenia drukujące firmy HP i Epson, stale umieszczając na targ nowe narzędzia. Brother stoi się a znacznie niską ceną wydruku i doskonałą wydajnością wspomnianych wcześniej bezgłowicowych atramentów z linii Innobella.

Tekst zamieszczono przy współpracy z Brother GTX