Seks Pełczyce  zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Seks Pełczyce zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

5 lipca, 2019 0 przez Szymon Majewski

1. Przeciętna osoba prowadząc seks przez 30 minut, spali 200 kcal. Nie łam się, jeśli uważasz, że tyle nie wytrzymasz- statystyki pokazują bowiem, że średnia długość stosunku (bez gry wstępnej) to 13 minut.

Seks Dobra zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

 

Kolejne 10 bardzo pozytywnych ciekawostek o seksie

wejdź i ruchaj

2. Asfiksjofilia to fetysz liczący na odczuwaniu podniecenia podczas duszenia partnera seksualnego lub podczas bycia poprzez niego duszonym. Uczy się, że przez takie „imprezy” na świecie umiera od 500 do 1000 osób rocznie.

3. Uczy się, iż w regionach wysoko rozwiniętych do 50% ludzi umiera na choroby układu krążenia. Badania wykazały zaś, że wystarczy uprawiać seks raz w tygodniu, by zminimalizować ryzyko końca z względu chorób serca aż o 30%!

4. Zdecydowana większość kobiet uważa całowanie szyi, delikatne klapsy, czy możne mienie jej nadgarstków (oznaka Twojej dominacji) za bardzo podniecające. Większość osób nie ma więcej nic przeciwko niegrzecznym słówkom szeptanym do ucha. Tym, co drażni osoby najbardziej, jest z zmian facet, który podczas seksu jest dość lekki natomiast nie okazuje podniecenia/ zadowolenia ani słowem, ani westchnieniami.

Seks Dobra zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

5. Specjaliści są zgodni co do tego, że pewne ćwiczenie mięśni Kegla poprawia jakość Twojego działania seksualnego. U kobiet mięśnie te odpowiadają za zaciskanie pochwy, więc dobrze wytrenowane robią ją nieco ciaśniejszą, co zwiększa doznania partnera, kiedy i jedynej kobiety. U panów zaś odpadają za utrzymanie erekcji.

Seks Dobra zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

6. Ankiety, w jakich udział wzięło ponad 40 000 mężczyzn, wykazały, że 90% z nich dba kobiety, które zajmują „inicjatywę” za bardzo interesujące, natomiast tym, co 70% określiło jak najbardziej nieatrakcyjne, jest za duży makijaż.

7. Statystyki mówią, że około 50% małżeństw przetrwa zdradę. Mimo tego, niewierność to nowy najpopularniejszy powód rozpadu związków z długim stażem. Powodem nr. 1 są pieniądze. Ankiety mówią, że 82% ludzi uważa zdradę za coś złego bez sensu na okoliczności.

Seks Dobra zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

8. Jedzenie znacznych sumy mięsa, czosnku i cebuli, a zwłaszcza- palenie papierosów- to trzy czynniki, które potrafią znacząco pogorszyć smak Twojego nasienia (gdyby jesteś facetem) czy Twojego śluzu (w sukcesu kobiet). Jeżeli Twój ślubny nie lubi zaspokajać Cię ustami, zapytaj go, czy temat nie leży obecnie w stylu Twoich wydzielin. Prosta zmiana diety pewno stanowić pożądana w skutkach. Warto dodać, że owoce (zwłaszcza ananas i melon) poprawiają smak płynów wytwarzanych przez Twoje narządy płciowe.

Seks Dobra zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

9. Ginekolodzy podpowiadają, że jeżeli kobieta mimo stosowania ścisłej diety wielkiej w warzywa i owoce (oprócz szparagów, brokuł, czy wspomnianej wcześniej cebuli i czosnku, które potrafią psuć styl i dodatek śluzu pochwowego) nadal boryka się z złym zapachem z waginy, powinna po pierwsze stosować raz czy dwa razy w tygodniu probiotyk i pić napój z żurawiny, by pytać o swoją flotę bakteryjną. Po drugie- przydatne będzie spanie bez bielizny, natomiast w toku dnia- noszenie przewiewnych materiałów (dżinsy są niezalecane). Po trzecie- dobrym patentem jest podcieranie się mokrymi chusteczkami dla niemowląt po skończeniu siku (zamiast używania papieru) i dokładnie zakup żelu do higieny intymnej, jaki zamierza odpowiednie PH dla okolic intymnych. Warto te udać się do ginekologa, by wykluczyć infekcję grzybiczą, która nie zawsze daje duże objawy.

10. Badania mówią, że nawet 80% kobiet jest trudność z osiągnięciem orgazmu podczas kontakcie seksualnego. Trudność istnieje tym popularniejsza, im dużo związana jest Twoja partnerka, to szanse na uwzględnienie jej do szczytowania, jeśli zaznajomiliśmy się godzinę temu, masz dość niskie. Jeżeli natomiast wymagasz je nieco zwiększyć, spróbuj afrodyzjaków- polecam chili, imbir lub arbuza, bo poprawiają ukrwienie stref odpowiedzialnych za odczuwanie rozkoszy.

Seks Dobra zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zobacz także  Seks telefon

0 0 votes
Article Rating