Promocja Rossmann Mielno

Promocja Rossmann Mielno

6 marca, 2019 0 przez Szymon Majewski

Nic naprawdę nie potrafi zestresować świeżo upieczonych rodziców jak kąpanie dziecka. Nie trzyma się co dziwić, podczas tej funkcji powinien mieć o łącznym: optymalna temperatura wody, dobre trzymanie Malucha, czy dobre tusze do kąpieli.

Promocja Rossmann Świdwin

Pierwsza kąpiel niemowlaka

Nic naprawdę nie potrafi zestresować świeżo upieczonych rodziców jak kąpanie dziecka. Nie trzyma się co dziwić, podczas tej funkcji powinien mieć o łącznym: optymalna temperatura wody, dobre trzymanie Malucha, czy dobre tusze do kąpieli. Poniżej postaramy się sprostać tezie, iż nie taki diabeł straszny gdy go wyobrażają! Albo inaczej, nie taka straszna kąpiel, jak nam się wydaje.

bon 500 zl rosman

bon 500 zl rosman

Wanienka, kosmetyki, akcesoria

Do wanenki i urządzeń przejdziemy nieco niżej. Najpierw uporamy się z temperaturą! Jaką powinna pamiętać najbardziej optymalną temperaturę woda? Daleko jest wypośrodkować temperaturę pomiędzy wodą, a powietrzem. Woda nie pewno żyć zbyt gorąca, a z zmian powietrze nie winno być mocno zimnie. Taki balans z pewnością zapewni Maluchowi komfort kąpieli, a rodzicom pewność, iż nie narażają dziecka na przeziębienie.

Zobacz również bon do rossmanna

W które akcesoria się wyposażyć? Na pewno potrzebne będą: miękki, delikatny ręcznik, tetrowe pieluchy, waciki, płyny do mycia bezpieczna dla skóry dziecka, myjka, oliwka i sól fizjologiczna, która sprawdzi się przy przemywaniu oczu dziecka. Nie zostawcie o nowych ubrankach na zmianę. Wszystkie akcesoria tj. kremy do kąpieli, czy ręczniki najlepiej położyć w wpływu ręki, tak by sięgając po nie, drugą ręką bezpiecznie podtrzymywać dziecko. Zanim włożysz dziecko do wanienki sprawdź, czy przegotowana woda jest teraz odpowiednią temperaturę. Polecamy sprawdzić wodę łokciem.

Promocja Rossmann Świdwin

Jak mieć dziecko by czuło się komfortowo i pewnie? Najlepiej ułożyć dziecko na indywidualnych rękach, tak by prawa ręka była pod pośladkami dziecka, a lewa podtrzymywała główkę dziecka. Malucha należy zanurzać powoli i stopniowo tak by się nie przestraszyło, a gdy pupa dziecka będzie bezpiecznie napisana na dnie wanienki – wyjmij prawą dłoń i rozpocznij Malucha delikatnie opłukiwać wodą.

Jaką wybrać wanienkę?

Doskonale kontroluje się wanienka ze stojakiem, bowiem nie angażuje pleców rodziców. Nie trzeba się co chwilę schylać i dobrze się sprawdzi wśród wysokich rodziców, czy takich, jacy posiadają kłopoty z kręgosłupem. Wanienka ze stojakiem nie zajmuje także więcej miejsca, ponieważ stojak jest ściągany dodatkowo wolno go złożyć w szafie. Wanienka ze stojakiem godzi komfort użytkowania rodziców i radość dziecka, a istniejemy na tak!

Źródło strony Pierwsza kąpiel niemowlaka

 

Promocja Rossmann Świdwin

0 0 votes
Article Rating