Opony używane Lipiany

Opony używane Lipiany

24 czerwca, 2019 0 przez Szymon Majewski

Opony Michelin traktowane są za same z najskuteczniejszych na świecie. Francuski wytwórca ogumienia produkuje również opony letnie, jakich można stosować zimą.

Opony używane Świnoujście

Myśli o oponach Michelin Crossclimate+ wskazują, że znalazły one przyjęcie specjalistów i mężczyzn.

WEJDŻ KUP TERAZ

WEJDŻ KUP TERAZ

Uzyskały również zapewnienie tych opinii w zysku wielu testów i prób. Do najszerszych korzyści opon Michelin Crossclimate+ zaliczyć można:

– wygodę użytkowania opon całorocznych,
– znacznie pomocne parametry niezależnie od chwile roku,
– dużą siła na zużycie co jest pierwszym mankamentem większości opon wielosezonowych.

Opony używane Świnoujście

Opony Michelin Crossclimate+

Wyżej wymienione opony Michelin są oponami letnimi, na jakich można prowadzić jeszcze w zimie. Nie uczestniczy ich mamić z oponami całorocznymi, ponieważ zdecydowanie dzielą się od nich parametrami. Doskonale przydają się dla samochodów w kulturze małych aut miejskich, kompaktów, kombi, sedanów oraz małych aut dostawczych. Ogumienie to oznacza się znacznie wydajnymi właściwościami jezdnymi, niską emisją hałasu poniżej 70 dB. oraz niskim zużyciem.

Opony używane Świnoujście

Crossclimate+ zostały poddane wielu testom porównawczym z ogumieniem sezonowym innych producentów. Niezależne testy przeprowadzone między innymi przez TUV SUD Product Service oraz DEKRA wykazały, że opona francuskiego producenta ma odpowiednią drogę hamowania na suchej nawierzchni jak referencyjna opona letnia.

Opony używane Świnoujście

Na mokrej nawierzchni, która obecnie dominuje zimą, jesienią oraz wiosną opona uzyskała bardzo ciekawą jakość hamowania B. To, co wyróżnia model Crossclimate+ to fakt, że jest oponą stricte letnią, jednak ważna z powodzeniem korzystać spośród niej jeszcze rzadziej mroźną i śnieżną, ale przecież atakującą od okresu do momentu zimą. Michelin posiada oznaczenie „trzech szczytów i śnieżynki”, co oferuje o uzyskaniu certyfikatu zimowego 3PMSF.

Myśli o Michelin Crossclimate+ są niezwykle dla nich potrzebne, co potwierdza tylko tezę, że o zainwestować w opony premium, szczególnie gdy zamierzamy mieć z opon cały rok, bez konieczności wymiany opon letnich na zimowe. Model Crossclimate+ uzyskamy w rozmiarze od 15 do 19 cali.

Opony używane Świnoujście

Bieżnik Michelin Crossclimate+

Francuska opona Crossclimate+ może pochwalić się dobrymi opiniami także dużo korzystnymi parametrami, dzięki dwóm czynnikom. Ważnym jest skorzystanie do jej struktury nowej mieszanki gumowej, zapewniającej odpowiednią przyczepność do nawierzchni niezależnie od temperatury. Drugim ważnym składnikiem jest bieżnik, będącym produktem doświadczenia oraz zaawansowanej techniki, zastosowanej do jego założenia.

Bieżnik, jaki stał opracowany dla tej opony, jest związaniem sztywnych klocków z fazowanymi krawędziami, które dają wysoką przyczepność na suchej nawierzchni. Bieżnik od zewnątrz ułożony jest jednocześnie, ale wraz ze schodzeniem się do zabiegu opony przybiera kształt litery „V”. Wspomniany kształt wzmacnia efekt zazębiania, co powoduje na odpowiednie strony jezdne na śniegu. Najważniejszym elementem bieżnika opony Michelin Crossclimate+ są jednak samoblokujące się lamele 3D, które na całkowitej wysokości bieżnika zapewniają doskonałe właściwości jezdne. Podczas wydawania się opony w jej bieżniku pojawiają się kanaliki, zapewniające doskonała przyczepność na śniegu.

Opony używane Świnoujście

Zobacz również Tanie opony

0 0 votes
Article Rating