Agencja Towarzyska Gościno  Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Agencja Towarzyska Gościno Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

2 lipca, 2019 0 przez Szymon Majewski

Dzisiaj zajmiemy się dosyć osobliwym czynnikiem, a może nawet ogromnym problemem. Powiedzieć możemy filozoficznie wręcz, iż jest to problem „ogromny”.

Agencja Towarzyska Drawsko Pomorskie Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Na jaki temat więc mielibyśmy rozmawiać? O męskości, a ściślej o pewnym męskim atrybucie męskości, a więc o wielkości penisa. Napisano na ten temat niezliczoną ilość artykułów, książek, pozycji naukowych. Najważniejszym pytaniem jest kwestia: czy rozmiar penisa to istotna rzecz? I pozostaje jeszcze jedna rzecz, kogo pytamy?

zdzwon teraz biale tlo ww 34 708877582

Agencja Towarzyska Drawsko Pomorskie Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Jest sporo artykułów mówiących o tym, iż oczywiście nie, iż liczy się to co mamy, iż liczy się sprawność i tak dalej… Faceci przecież zawsze znajdą dla siebie właściwe wytłumaczenie. A kobiety, oczywiście będąc perfekcyjnie wychowanymi, także stwierdzą, iż wcale nie jest to istotne…

tabletki na potencje Vigrax

Agencja Towarzyska Drawsko Pomorskie Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Jednak czy to prawda? Usłyszałem niedawno zdanie, iż kobieta, która sądzi, iż rozmiar penisa nie jest istotny to ta, która nigdy nie zasmakowała przyjemności z obcowania z dużym penisem…

I co, trudno się z tym nie zgadzać, prawda panowie…?

Otóż ja kieruję się ku opinii, iż rozmiar penisa ma znaczenie, i to duże. Tak naprawdę jest istotny dla naszej partnerki seksualnej, dając jej niezwykle dużo rozkoszy, przyjemności, spełnienia… Ale także ma niebagatelne znaczenie dla faceta. Uwierzcie mi panowie, odpowiednio duży penis potrafi niesamowicie dobrze oddziaływać nie tylko na nasze erotyczne życie, ale zwłaszcza potrafi polepszyć własną samoocenę. Wtedy dopiero można się czuć prawdziwym mężczyzną, wielkim macho, alfa samcem… Ale co zrobić, gdy matka natura nie polubiła nas w tym drażliwym temacie…? Nie martwcie się, żyjemy obecnie w takim świecie, w którym granice niemożności są przekroczone niemalże na codzień. Istnieje niezwykle wiele opcji zmiany owego stanu rzeczy.

Agencja Towarzyska Drawsko Pomorskie Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Przybywa nam tu z odsieczą współczesna medycyna, i jej gałąź estetyczna, która potrafi każde nieprawidłowości skorygować, podczas gdy własne zdrowie jest absolutnie bezpieczne. Jest to drogie rozwiązanie, ale niezwykle skuteczne. Można też zaufać branży farmaceutycznej, która opiera się na naturalnych składnikach, gdzie zwiększacz penisa jest preparatem, który możemy stosować tak zewnętrznie, jak i wewnętrznie. Mamy również do dyspozycji sporo skutecznych systemów ćwiczeń, jakie potrafią nas do doprowadzić do pożądanych rezultatów. Tak naprawdę jest indywidualna kwestia – na co chcemy i możemy sobie pozwolić.

Agencja Towarzyska Drawsko Pomorskie Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Ale pytanie, czy trzeba, czy warto? Cóż, drodzy panowie, tak powiem, spróbujcie, a nie pożałujecie… To uczucie męskości, jakie w was urośnie, to uczucie możliwości, siły jest niezwykle ważne. A ponadto, a może przede wszystkim, poczucie, iż zadowalamy naszą partnerkę w pełni, iż jest ona zwyczajnie usatysfakcjonowana po przeżyciu fantastycznego orgazmu – to bezcenna rzecz. Nie warto tracić czasu na zastanawianie się, na udowodnienie, że to wcale nieistotne, co z tego, że mały, skoro jest bardzo sprawny…. I po co to? Każdą teorię możemy oczywiście zbudować a potem jej bronić do końca. Warto?

Agencja Towarzyska Drawsko Pomorskie Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

 

Zobacz również Dymanie za darmo

0 0 votes
Article Rating